درباره ما

about-us
بسمه تعالی
احتراماً شرح فعالیتهای شرکت گستره ارتباط پاسارگاد تقدیم حضورتان می گردد :
شرکت گستره ارتباطات پاسارگاد با هدف ارائه مطلوب خدمات با بهره گیری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب جهت توسعه و ارتقاء صنعت انفورماتیک کشور از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز و تا کنون ادامه داده است . این شرکت با اتکا به بخش بازرگانی داخلی و خارجی خود توانسته است قدم به فراسوی مرزهای ایران گذاشته و تکنولوژی روز اروپا را برای جامعه بزرگ انفورماتیک ایران به ارمغان آورد .
گستره ارتباطات پاسارگاد بر این باور است که فروش ، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد نسبت به خریدار است ، با عنایت به این موضوع ، واحد خدمات بعد از فروش همواره در کنار واحد بازرگانی شرکت سعی در ارائه بهتر خدمات نسبت به مشتریان محترم را دارد . شایان ذکر است آنچه این فعالیت را بهبود می بخشد حضور واحد فنی این شرکت می باشد .
گستره ارتباطات پاسارگاد با اجرای پروژه های متعدد در نهاد ها و سازمان های وابسته به دولت و بخش خصوصی و موسسات بزرگ و کوچک توانسته است برگی زرین در کارنامه سازمانی خود به یادگار بگذارد .
شرکت گستره ارتباطات پاسارگاد پس از سالها تلاش در زمینه بازرگانی محصولات شبکه و اجرای آن در ابعاد مختلف امروزه اهدافی بزرگ را پیش روی دارد که برخی از آنها را در زیر بیان می داریم :
  • گسترش بازار محصولات شبکه و سرورها روی برند Cisco & HP بصورت اجناس اصلی و اورجینال
  • فروش تجهیزات پسیو – رک – یو پی اس
  • ارائه خدمات نصب و اجرا جهت انجام پروژه های جامع شبکه
  • اجرای شبکه های کشوری با استاندارد های روز دنیا
  • طراحی ، مشاوره و اجرای مراکز داده ها DATA CENTER
  • فروش و خدمات ماشینهای اداری و کامپیوترهای شخصی و قطعات جانبی دستگاه های مورد نظر
و اکنون ما برآنیم که با اندیشه ای نوین و کوله باری از تجربه در راه رسیدن به ایرانی آباد گام برداریم .
و این است تلاشی بزرگ برای خدمتی کوچک …….