سیسکو و امنیت در برابر تهدیدات سایبری

فرآیند دیجیتال سازی برای کسب و کارهای مختلف حوزه رسانه فرصت های جدیدی ایجاد کرده است. در کنار این فرصت ها خطرات و تهدیداتی نیز بوجود آمده اند که نباید نسبت به آنها غافل ماند. امروزه بزرگترین هدف شرکت های ویدیویی حفظ محتوا و جلوگیری از به سرقت رفتن و هک شدن می باشد.

با روی آوردن اپراتورهای ویدیویی به بستر های IP و Cloud، تعداد حملات و میزان تهدیداتی که ممکن است با آنها مواجه شوند روز به روز بیشتر می شود. جهت جلوگیری از تهدیدات فعلی و آینده، فعالان این حوزه می بایست یک رویه جدید برای امنیت در پی گیرند.

در کنفرانس IBC 2016، سیسکو از رویکرد خود برای افزایش امنیت محتوای دیجیتال تحت عنوان Cisco Security for Video رو نمایی خواهد کرد. این مجموعه راهکار، حاصل تجربه و رهبری سیسکو در دو حوزه امنیت محتوای ویدیویی و امنیت دیتا سنتر می باشد.  مهم ترین فناوری های بستر Cisco Security for Video در زیر عنوان شده اند:

  • VideoGuard Everywhere: این فناوری امکان انتقال و ذخیره سازی محتوای دیجیتال درون بستر Cloud را فراهم می آورد و به سادگی با دیگر API ها ادغام می شود. همچنین قابلیت های Conditional Access (CA) و multi-DRM را دراختیار اپراتور های ویدیویی قرار می دهد.

  • Streaming Privacy Prevention: یک راهکار جدید با ابزار های هوشمند برای شناسایی، تایید و جلوگیری از سرقت محتوای دیجیتال (بصورت Real-Time) می باشد.

  • Infrastructure Security: مجموعه راهکار های امنیتی چند لایه جهت ایجاد یک معماری امن جدید

تمام فناوری های فوق در کنار یکدیگر جهت جلوگیری از حملات سایبری، سرقت معنوی محتوای دیجیتال و کاهش زمان لازم برای شناسایی تهدیدات به کار گرفته می شوند.

تاکنون شرکت های بزرگ متعددی از جمله: Eastlink، LeCloud، Sky و Sony Pictures Network India خواهان استفاده از فناوری های فوق بوده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.